E-clinic – Institut pro studium, prevenci a léčbu poruch příjmu potravy a komorbidních poruch z.ú., se sídlem Kouřimská 2320/3, Vinohrady, 130 00 Praha 3, IČO 40612384, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl U, vložka 179, jako správce zpracováváme vaše osobní údaje.

Zpracováváme osobní údaje, které nám sami poskytnete. Jedná se především o osobní údaje těchto kategorií: jméno a příjmení, datum narození, e-mailová adresa, poštovní adresa, telefonní číslo, název a adresa pracoviště.

Realizace projektu vyžaduje zpracování osobních údajů uvedených v předchozím odstavci. Osobní údaje budou zpracovány pouze v nezbytném rozsahu pro zajištění poskytovaných služeb.

Správce zajistí, že osobní údaje budou zpracovány v souladu s Nařízením a zákonem o zpracování osobních údajů.
Vaše osobní údaje budou zpracovávány pouze po nezbytnou dobu. Po uplynutí této doby jsou osobní údaje zlikvidovány.

Vaše osobní údaje jsou citlivé informace a máte právo vědět, jak s nimi nakládáme. Neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., pokud budete potřebovat:
• získat opis vašich osobních údajů - zašleme vám, jaká data o vás máme,
• opravit vaše osobní údaje – napište nám, jaké údaje máme špatně a my zajistíme jejich opravu,
• vymazat vaše osobní údaje – pokud si nepřejete, aby vaše osobní data byla dále zpracovávána, 
• odvolat souhlas se zpracováním vašich osobních údajů – pokud chcete odvolat váš souhlas se zpracováním osobních údajů, 
• vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů,
• podat stížnost.